LILLSYLEN

Organik Pamuk ve Yün Hälsa yataklarında kullanılan GOTS (Global Organic Textile Standard) sertifikalı pamuk ve yün, Avrupa standartlarına göre ekolojik olarak üretilen organik malzemeler. %100 organik olan pamuk ve yün, hiçbir zararlı kimyasal içermiyor ve solvent barındırmıyor. Avrupa standartlarında, insana ve doğaya saygı çerçevesinde üretiliyor. İnsan sağlığını tehdit edecek hiçbir zararlı madde içermediğini Oeko-Tex® sertifikasıyla kanıtlıyor.

%100 Doğal Pamuk Kumaş Pamuk liflerinden elde edilen doğal pamuk kumaşı sayesinde bebeğinizin vücut ısısını dengelerken, cildine dost bir yapı oluşturuyor. Nefes alabilen ve yatağın kuru kalmasını sağlayan pamuklu kumaş, bebeğinize huzurlu bir uyku ortamı sağlar.

ProPocket® Yay Sistemi Bebeğiniz her uykusundan büyük keyif alacak, çok daha mutlu ve zinde uyanacak. ProPocket®, yaylanma ve esneklik hissiyle oluşan mükemmel bir konfor sağlayarak, bebeğinizi eşsiz bir uyku dünyasına davet ediyor.

SULITELMA

ProNatural® Doğal Lateks Bebeğiniz için her şeyin en iyisini düşünmeniz çok doğal. Bebek yatakları için özel olarak doğadan temin edilmiş ProNatural® doğal lateks ile nefes alan yatağında bebeğiniz de rahat nefes alacak.

Bebeğiniz kadar doğal… Hälsa’ya özel olarak Malezya’da kauçuk ağacından üretilen bu malzeme %100 doğal oluşuyla yatak içinde hava dolaşımını sağlıyor. İklimlendirmeyi dengeliyor, ekolojik ve sağlıklı bir uyku ortamı sunuyor.

Hälsa’da kullanılan lateks malzemesi eco-INSTITUT® ve Oeko-Tex® sertifikalı oluşuyla doğaya hiçbir zarar vermeden üretildiğini ve bebeğiniz için zararlı olabilecek hiçbir madde içermediğini kanıtlıyor.

Tamamen hijyenik ve güvenilir %100 doğal lateks, kimyasal bileşikler içermediğinden doğada biyolojik olarak çözünebiliyor.

Sadece doğal latekste bulunan açık kanallı yapısı ile doğal olarak nefes alabiliyor, mantar ve küf oluşumunu engelliyor. Doğal lateks, bu kanallar sayesinde bebeğiniz uyurken oluşan bölgesel fazla ısıyı tüm yüzeyine dağıtıyor, böylece terlemeyi önlüyor.

Doğal lateks ayrıca bebeğinizin doğal uyku pozisyonuna da uyum sağlıyor, omurgasını doğru bir şekilde destekliyor. Dayanıklı ve elastik yapısı ile bebeğinize destek ve konforu bir arada sunuyor.

%100 Organik Pamuk Kumaş %100 organik pamuk ipliklerinden üretilen kumaş nefes alarak bebeğinizin terlemesini önlüyor. Doğal yapısıyla vücut ısısını dengeliyor, bebeğinizin cildine dost bir yapı oluşturuyor.

Hälsa’da tüm yatak kumaşları insan sağlığına zarar verecek maddelerden arındırılmıştır; kanserojen ve alerjen metaller içermez, cildi tahriş etmez, azoik boya kullanılmaz ve insan sağlığına zarar vermez.

LJUNGAN BABY

Bebeğinizi her mevsim ferah ve rahat bir uyku bekliyor. %100 deve tüyü iç dolgulu Ljungan yastık ve yorgan, yine %100 pamuktan üretilmiş saten kumaşı ile doğallık ve konforu bir arada sunuyor.

Gece ile gündüz arasındaki ısı farkı en fazla hissedilen çöllerde yaşamını kolayca sürdüren ve sıcaklık değişimlerini en iyi şekilde absorbe eden develerden hayvan hakları korunarak elde edilen deve tüyü, yatakta bebeğinizin vücut ısısını dengeliyor. Sıcak aylarda bebeğinizin terlemesini önlüyor, soğuk aylarda sıcak tutuyor, doğal klima işlevi görüyor. Doğal iç dolgusu ve kumaş yapısıyla nefes alıyor, bebeğinizin de nefes almasını sağlıyor.

İnsan sağlığını tehdit edecek hiçbir zararlı madde barındırmadığını kanıtlayan Oeko-Tex® sertifikalı kumaşıyla bebeğiniz de içiniz de her zaman rahat olsun.

ANGERMANLAND BABY

Bebeğinizin pamuk gibi bir uykusu olsun. %100 pamuk kumaşı ve %100 pamuk iç dolgusuyla Angermanland yorgan ile bebeğinizin rahat bir uyku uyumasını sağlıyoruz.

İnsan sağlığını tehdit edecek hiçbir zararlı madde barındırmadığını kanıtlayan Oeko-Tex® sertifikalı kumaşıyla bebeğiniz de içiniz de her zaman rahat olsun.