Yastıklarımız

TYLÖSKOG

Sadece uykunuzun değil, tüm odanın havasını değiştirin.

Keten bitkisinin liflerinden üretilen, geleneksel kumaşıyla cildinizde doğal bir serinlik veren Tylöskog yastıklar, özel tasarımıyla yatak odanıza hem şıklık hem ferahlık katıyor.

Doğal ve değerli oluşuyla binlerce yıldır bilinen, alerjik bünyeler ve hassas ciltler için özellikle tavsiye edilen keten kumaşı, nem emici özelliğiyle çabuk kuruyor, her uykuda tazelik hissi veriyor.

1.000 gr doğal pamuk iç dolgusu hava sirkülasyonu sağlayarak vücut ısısını dengeliyor. Saf pamuk yapısı, deri döküntüleri ile beslenen akarların oluşumunu engellerken, hafif olmasıyla bahar ve yaz aylarında kusursuz rahatlık sunuyor.

İnsan sağlığını tehdit edecek hiçbir zararlı madde içermediğini kanıtlayan Oeko-Tex® sertifikasıyla insana ve doğaya olan saygısını gösteriyor.

DALÄLVEN

Rahat ve kaliteli bir uyku deneyimiyle tanışın.
Tamamen ortopedik yapıda tasarlanan Dalälven yastıkları, özellikle boyun ağrıları yaşayanlar için tasarlandı. Cildinize dost %100 pamuk kumaşıyla nefes alıyor.

Kaz tüyü yapısıyla nefes alıyor, daha uzun süre formunu koruyor, vücut ısınıza adapte oluyor.

İnsan sağlığını tehdit edecek hiçbir zararlı madde içermediğini kanıtlayan Oeko-Tex® sertifikasıyla insana ve doğaya olan saygısını gösteriyor.

BLEKINGE

Uykunuzda doğallığa ve saflığa yer açın.
Doğal ve değerli olmasıyla binlerce yıldır tercih edilen ketenli kumaş şimdi de Blekinge yastıklarda…

Geleneksel kumaşıyla cildinize doğal bir serinlik sunan, nem emici özelliğiyle çabuk kuruyarak her an tazelik hissi veren keten kumaş, alerjik bünyeler ve hassas ciltler için özellikle tavsiyemiz.

1.250 gr doğal pamuk iç dolgusu hava sirkülasyonu sağlıyor vücut ısısını dengeliyor. Saf pamuk yapısı, deri döküntüleri ile beslenen akarların oluşumunu engeliyor. Bahar ve yaz aylarında rahat bir uyku arayanlara hafif yapısıyla eşlik ediyor.

İnsan sağlığını tehdit edecek hiçbir zararlı madde içermediğini kanıtlayan Oeko-Tex® sertifikasıyla insana ve doğaya olan saygısını gösteriyor.

KLARÄLVEN

Bembeyaz ve saf rüyalara gözlerinizi kapayın.
Avustralya yünü iç dolgulu Klarälven yastık, saf beyaz yün yumuşaklığı hissi veririyor. Dayanıklı yapısıyla daha uzun süre konforundan ödün vermiyor.

%100 pamuktan üretilmiş saten kumaşı olmasıyla hem doğal hem hijyenik. Kış aylarında sıcak tutan yün, doğal yapısıyla değişimlere uyum sağlıyor ve sıcak havalarda da terlemeyi önlüyor.

İnsan sağlığını tehdit edecek hiçbir zararlı madde içermediğini kanıtlayan Oeko-Tex® sertifikasıyla insana ve doğaya olan saygısını gösteriyor.

NORRSTRÖM

Rahatlığın uyumuyla özgürce hareket edin.
Kaz tüyünün doğal yapısı sayesinde nefes alan Norrström yastıklar ısıyı algılıyor, vücut sıcaklığınızı ortam ısısına göre dengeliyor. Gece boyunca tüm hareketleriniz için vücudunuza mükemmel uyum sağlıyor, keyifli ve konforlu bir uyku ortamı sunuyor.

%100 pamuk dış kılıfı cilde dost yapısıyla hijyen sağlarken, yine %100 pamuk olan iç kılıfı doğal olarak nefes alıyor. Özel dokuma çift kat pamuk kılıfı sayesinde de tüylerin kumaş dışına çıkışını engelliyor.

İnsan sağlığını tehdit edecek hiçbir zararlı madde içermediğini kanıtlayan Oeko-Tex® sertifikasıyla insana ve doğaya olan saygısını gösteriyor.

LJUNGAN

Her mevsim kesintisiz ve ferah bir uyku sizin.
%100 deve tüyü iç dolgulu Ljungan yastıklar yine %100 pamuktan üretilmiş pamuk saten kumaşı ile uykularınıza eşlik ediyor. İklimlendirme özelliğiyle soğuk gecelerde sıcak, sıcak gecelerde serin tutuyor.

Hayvan hakları korunarak elde edilen deye tüyü doğal klima işlevi görerek vücut ısınızı dengeliyor. Doğal iç dolgusu ve kumaş yapısı nefes alıyor, terlemeyi azaltıyor.

SVARTÅN

Rahat ve kaliteli bir uyku deneyimiyle tanışın.
Geleneksel yapısı ve üstün kalitesiyle öne çıkan %100 İngiliz yünüyle üretilen Svartån yastıklar, doğal yapısı sayesinde vücudunuz için optimum sıcaklıkta bir uyku ortamı sunuyor.

%100 pamuk olan ithal kumaşının sık dokuması, içerisindeki yünlerin dışarı çıkmasına asla izin vermiyor.

TIVEDEN

Doğallığın ve yüksek standartların esnekliğini yaşayın.
Malezya’da Hälsa için özel olarak yetiştirilen, kauçuk ağacından elde edilen Lateks, %100 doğaldır. Malezya’da üretilen Tiveden yastıklar benzersiz esnekliğiyle her hareketinizde sizinle.

%100 pamuk dış kılıfı, ekolojik yapısı ve özel hava kanalları ile hava sirkülasyonu sağlıyor, olduğundan daha serin bir ortam oluşturarak terlemeyi önlüyor. Özel tasarımı sayesinde boyun ağrıları yaşayanlar için mükemmel destek sunuyor.

İnsana ve doğaya olan saygısını Oeko-Tex® sertifikasıyla taçlandırıyor. Almanya’nın Köln şehrindeki “eco INSTITUT” tarafından test edilip onaylanan latex yapısıyla fark yaratıyor

KOLMÅRDEN

Kendinizi sağlıklı bir uykunun rahatlığına bırakın.
Malezya’da Hälsa için özel olarak yetiştirilen kauçuk ağacından elde edilen Lateks, %100 doğaldır. Malezya’da üretilen Kolmården yastıklar benzersiz esnekliğiyle her hareketinizde sizinle.

Ergonomik tasarımı ile uyku esnasında kişisel bir masaj sunarken, %100 pamuk dış kılıfı ve ekolojik yapısı sayesinde hava sirkülasyonu sağlıyor terlemeyi minimum seviyeye indiriyor. Baş ve boyun desteği için özel tasarlanan yapısı, omuz ve omurga bölgesinin de rahatını destekliyor.

İnsan sağlığını tehdit edecek hiçbir zararlı madde içermediğini kanıtlayan Oeko-Tex® sertifikasıyla insana ve doğaya olan saygısını gösteriyor. Almanya’nın Köln şehrindeki “eco INSTITUT” tarafından test edilip onaylanan latex yapısıyla fark yaratıyor.

Yorganlarımız

LJUNGAN

Gözlerinizi kayapın ve rahatlayın.
%100 deve tüyü iç dolgulu Ljungan yorganlar, yine %100 pamuktan üretilmiş saten kumaşı ile doğallık ve konforu bir arada sunuyor.

Gece ile gündüz arasındaki ısı farkı en fazla hissedilen çöllerde yaşamını kolayca sürdüren ve sıcaklık değişimlerini en iyi şekilde absorbe eden develerin tüylerinden üretilen bu özel yorganlar, sıcak aylarda terlemenizi önlüyor, soğuk aylarda sıcak tutuyor.

Hayvan hakları korunarak elde edilen deye tüyü, yatakta vücut ısınızı dengeliyor, terlemeyi azaltıyor ve doğal klima işlevi görüyor. Doğal iç dolgusu ve kumaş yapısıyla nefes alıyor.

NORRSTRÖM

Belki de hiç bu kadar özgürce uyumadınız…
Tamamen doğal %30 gıdık, %70 sırt kaz tüyünden üretilen Norrström yorganlar hafifliği sayesinde uyku sırasında vücut üzerinde ağırlık oluşturmuyor. Nefes alan doğal yapısı ısıyı algılayarak vücut sıcaklığınızı ortam ısısına göre dengeliyor, terlemeyi ve üşümeyi engelliyor. %100 pamuk kumaşıyla hem yorganın hem de cildinizin nefes almasını sağlıyor.

INDALSÄLVEN

Hafifliğin ve doğallığın keyfini çıkarın.
Yatak odanızda ağırlıklarınızdan kurtulun… Tamamen doğal %90 gıdık, %10 sırt kaz tüyünden üretilen Indalsälven yorganlar hafifliği sayesinde uyku sırasında vücut üzerinde ağırlık oluşturmuyor, rahatlığın en yumuşak halini sunuyor.

Nefes alan doğal yapısı ısıyı algılayarak vücut sıcaklığınızı ortam ısısına göre dengeliyor, terlemeyi ve üşümeyi engelliyor. %100 pamuk kumaşı, yorganın ve cildinizin nefes almasını sağlıyor. İthal kumaşın sık dokunmuş olması, içindeki tüylerin dışarı çıkmasına izin vermiyor. Diğer yorganlara göre daha yoğun olduğu için vücunuza mükemmel kavrama hissi yaşatıyor.

SVARTÅN

İngiliz yünü kalitesinin ayrıcalığını yaşayın.
%100 İngiliz yününün geleneksel yapısını ve konforunu yatağınıza taşıyan Svartån yorganlarda aradığınız uykuyu bulacaksınız.

Diğer yünlere göre daha sıkı olan İngiliz yünü ağır yapısıyla benzersiz bir kavrama hissi veriyor. %100 pamuk ithal kumaşının sık dokuması sayesinde içerisindeki yünler asla dışarı çıkmıyor.

İngiliz yününün doğal yapısı, vücudunuz için optimum sıcaklıkta bir uyku ortamı sağlıyor.

KLARÄLVEN

Kendinizi doğanın kollarına bırakın.
Avustralya yünü iç dolgulu Klarälven yorgan, saf beyaz yün yumuşaklığı hissi veririyor, dayanıklı yapısıyla öne çıkıyor.

%100 pamuktan üretilmiş saten kumaşı ile doğallık ve konforu bir arada sunuyor, çamaşır makinesinde yıkanabildiği için daima hijyen sağlıyor.

Yün, kış aylarında sıcak tutmasıyla bilinse de, doğal bir malzeme olduğundan her iklime uyum sağlıyabiliyor, sıcak havalarda terlemeyi önlüyor.

Alezlerimiz

ÅRESKUTAN

Siz de yatağınız da güvendesiniz…
Her iki katmanı da %100 pamuk kumaş ve katmanları arasında 150 gr/m2 doğal pamuk bulunan Åreskutan alezler size konfor sağlarken yatağınızı koruyor.

Fitted özelliği ile yatağınızı lastikli çarşaf gibi tamamen sararak yatağınızın sadece üst yüzeyini değil yanlarını da kaplıyor. Kolayca takıp çıkarılmasına rağmen kendi kendine yataktan çıkmıyor. Alt ve üst yüzeyinde bulunan pamuk saten kumaşı ile hem doğallığı hem de konforu bir araya getiriyor.

İnsan sağlığını tehdit edecek hiçbir zararlı madde barındırmadığını kanıtlayan Oeko-Tex® sertifikalı kumaşıyla size ve doğaya da sayglı.

MOLNET

Uyku kalitenizi yükselten %100 pamuk farkı.
Her iki katmanı da %100 pamuk kumaş ve arasında 150 gr/m2 doğal pamuk bulunan Molnet alezler size konfor sunuyor, hem yatağınızı hem de sizi koruyor.

Doğal pamuk alez yatağınızın doğallığına da mükemmel uyum sağlayarak ve terlemeyi azaltıyor. Kalın ve dayanıklı lastiği ise uzun ömürlü kullanım için tasarlandı.

İnsan sağlığını tehdit edecek hiçbir zararlı madde içermediğini Oeko-Tex® sertifikalı kumaşıyla size ve doğaya kanıtlıyor.

AKKA

Sağlık ve rahatlık doğasında var…
%100 pamuk alt ve üst yüzeydeki kumaşlarıyla Akka alezler üstünkoruma performansıyla öne çıkıyor.

Flanel fitted özelliğiyle yatağınızı lastikli çarşaf gibi tamamen sardığından yatağınızın sadece üst yüzeyi değil yanlarını da koruma altında.

Fitted özelliği alezi takıp çıkarmanızı kolaylaştırken kendi kendine yataktan çıkmasına engel oluyor. Cilde temas eden tüm kısımları tamamen doğal pamuktan üretildiği için yatağınızın doğallığına da mükemmel uyum sağlıyor. Pamuk kumaş katmanları arasındaki sıvı geçirmez sağlam, dayanıklı membran bölgesiyle hijyen ve uzun ömür sunuyor. Phthalate-Free özelliği ile sağlığınızı düşünüyor.

İnsan sağlığını tehdit edecek hiçbir zararlı madde barındırmadığını kanıtlayan Oeko-Tex® sertifikalı kumaşıyla uykularınız da içiniz de her zaman rahat olsun.