Yatak ÖlçüleriPerakende Fiyatı
90×190 cm18,580 TL
90×200 cm19,040 TL
100×200 cm19,190 TL
120×200 cm23,400 TL
140×190 cm24,680 TL
140×200 cm25,425 TL
150×200 cm26,770 TL
160×200 cm29,935 TL
180×200 cm34,430 TL
200×200 cm37,655 TL

Jämtlands

Jamtlands Yatak ile Doğanın bir parçası olduğunuzu hissedin…
 
İsveç’in sessiz ormanlarında, doğanın güzellikleriyle çevrili bir uyku sizi bekliyor… Sessizliğin ortasında, sadece yaprakların arasındaki rüzgârın sesine kulak verirken huzurun tadını çıkarabilirsiniz. Çizgileriyle bize yön veren İtalyan tasarımcı Camilla Zanatta’nın hayal dünyasını yansıtan Jämtlands, Earth kumaşıyla da size doğanın en güzel hediyelerinden birini sunuyor.
 
Odun hamurundan iplikler kullanılarak üretilen Earth kumaş, ipeksi okunuşuyla sizi şımartan bir lüks duygusu yaratıyor. Kendisine has aylanma efektine sahip ProPocket®Yay Sistemi ise uyku konforunuzu daha da artırıyor. Bir tarafı sert, bir tarafı yumuşak olan çift taraflı kullanımıyla uyku keyfinizi siz seçebilirsiniz.
 
ProPocket® Yay Sistemi Her biri ayrı ayrı paketlenmiş ve bağımsız çalışabilen yaylar, kişiye özel tepkiler veriyor, farklı vücut tiplerine mükemmel bir şekilde adapte oluyor ve omurga desteği sağlıyor. ProPocket®, yaylanma ve esneklik hissiyle oluşan mükemmel konforuyla, sizi eşsiz bir uyku dünyasına davet ediyor. Kendisine has yaylanma efektine sahip ProPocket®, paketler sayesinde vücudunuzun ağırlığını yatağa eşit oranda dağıtıyor ve benzersiz bir yaylanma etkisi yaratıyor. Bu yay sisteminde, metrekareye düşen yay sayısı fazla olduğundan, vücudun temas edeceği yay sayısı da artıyor. Bu şekilde daha fazla noktadan destek alan omurga için daha da ortopedik bir ortam sağlanmış oluyor.
 
Less Partner Disturbance Technology Eşlerin birbirlerinin uyku sırasındaki istemsiz dönüş hareketlerinden etkilenip rahatsız olmaları sorununu en aza indiriyor. Böylece, gece boyunca herkese kesintisiz ve yüksek konforlu bir uyku sunuyor.
 
Earth Technology Tabiat ana, size en güzel ve doğal hediyelerinden birini sunuyor… Yenilenebilir ve biyolojik olarak parçalanabilir doğal bir kaynaktan doğan bu kumaş, doğayı korurken aynı anda sizin uyku konforunuzu da koruyor. İyi nem emilimini olan iplikler kullanılarak imal edilen Earth kumaş, nefes alan dokusuyla size de derin bir nefes aldırıyor. Oeko-Tex sertifikasıyla zararlı kimyasallar içermediğini gösteriyor.

“Jamtlands” için 15 yorum

 • Merhaba

  Torunum için uygun bir bütceyle yatak arıyorum..Yün karışım olmasın
  Benim kullandıgım Jamtland. buna yakın bir model olabilir tavsiyenizi beklerim
  Teşekkürler

 • Çocuğum için 120*200 ölçüsünü aldım, çok rahat bir model. Kendimize de alacağız. Ayrıca aldığımın ertesi günü teslim ettiğiniz için teşekkürler.

 • Denediğim en rahat yataktı, Hatta bunu denedikten sonra başka yatak beğenemedik. Yatağı aldık bekletiyoruz düğünüz ağustosta, temmuz sonunda teslim olacak.

 • Çok içimize sinerek aldık, hemen teslim ettiler. Songül Hanım’a teşekkürler, çok bilgili ve bizimle çok ilgilendi.

 • orta yumuşaklıkta ortopedikliği yerinde bir ürün. kumaşı çok güzel. yatak beni hiç terletmedi. gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

 • Mobilyacılarlardan yana hep sıkıntıya düşmüş biri olarak teslimatta problem yaşayacağım ön yargısıyla alışveriş yaptım. Baza başlık ve yatak için 21 gün teslim süresi alındı ve 16 günde teslim edildi. Satış esnasındaki samimiyet ve doğru bilgilendirmeden teslimata kadar hiç bir kusur yoktu. Masko mağazasındaki Ersan beye, Nuri Beye ve teslimat için de Yavuz ustaya teşekkürler.

 • Piyasada 3 bin liralara alacağınız birçok yataktan çok daha üst kalite ve fiyat hepsinden aşağıda. En önemlisi isveç üretimi ve kalitesi, güvenerek alma sebeplerimden. Orta sert/yumuşak bir yatak. Bir ortopedi uzmanı olarak çoğunluğa hitap eden bir yatak olduğunu söyleyebilirim.

 • muhtesem yatak..halsadan .önce uyku nedir bilmiyormuşum..şimdi uyuyorum ve dinç kalkıyorum..dinlenmiş olarak…tesekkurrler..

 • Merhaba, maskoda tam bir günümü yatağa ayırdım bir firmadanda beğendim. ertesi gün yatağı almaya giderken Halsayı gördüm, girdim. girmeseymişim daha sonra gördüğümde pişmanlıktan ölürdüm herhalde. Jamtlands yatak aldım bir aydır kullanıyorum, çok rahat, çok memnunum. İlgisinden ve verdiği bilgilerden dolayı Nuri beye teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.