Yatak ÖlçüleriPerakende Fiyatı
90×200 cm21,685 TL
100×200 cm24,095 TL
120×200 cm26,985 TL
140×200 cm30,930 TL
150×200 cm32,842 TL
160×200 cm35,550 TL
180×200 cm40,715 TL
200×200 cm44,250 TL
180X210 cm44,950 TL
200×210 cm49,405 TL

Jönköpings

Doğal serinlik Jönköpings’te. “ Doğal pamuk ile doğallığın sonsuz enerjisini, sağlığını ve rahatlığını her uykuda yaşayacaksınız…”

ProFlex® Sistem Paket yay sistemi ile pamuk dolguyu bir araya getiren ProFlex ‘in benzersiz konforun sırrı. İsveç çeliğinden üretilen son teknoloji birleşiyor. Sonuç; gerçek doğal uyku…

Pamuk dolgu ve %100 pamuk kumaş, pamuk liflerinden doğal ısı iletkenliği ile serin hissettirir ve nemi emer; bu sayede ısıyı vücudun dışına taşır. Sentetik içermeyen pamuk kumaş ve dolgusu statik elektrik oluşturmaz. Bu sadece, elektriklenme kaynaklı stres oluşumuna ve bir takım deri hastalıklarına karşı Jönköpings sizin en büyük destekçiniz. Serinlik için kimyasal sıvılar yerine doğanın kıymetli malzemesi pamuk, üstün el işçiliği ile Jönköpings’te birleşti.

ProFlex® Yay Sistemi İsveç’te, sağlamlığı dünyaca kabul edilmiş İsveç çeliğinden üretilen uzun ömürlü yay teknolojisi olan ProFlex®, uyku sırasında omurgayı doğru bir pozisyonda tutmak amacıyla ortaya çıkan en üstün teknoloji olarak dikkat çekiyor. İsveç’te tasarlanan 5 bölgeli yay sistemi ProFlex®’te, vücudunuzun hassas bölgelerine destek vermek için 5 ayrı bölgede farklı sertlik bulunuyor.

İsveç’te üretilen uzun ömürlü yay teknolojisi olan ProFlex®, uyku sırasında omurgayı doğru bir pozisyonda tutmak amacıyla ortaya çıkan en üstün ürün olarak dikkat çekiyor. İsveç’teki demir cevherinin kalitesi ve yüksek saflığı ile yüzyıllara dayanan teknik ve uzmanlığın sonucunda dünyaca bilinen sağlam İsveç çeliğinden üretilen ProFlex®, üst düzeyde kalite ve dayanıklılık sunuyor. Türkiye’de ilk kez Hälsa tarafından sunulan İsveç çeliği, Hälsa yataklarında kendini gösteren İsveç’in sağlamlık ve dayanıklılık geleneğini devam ettiriyor.

5 – Zone Spring System İsveç’te üretilen ve tasarlanan 5 bölgeli yay sistemi olan ProFlex®’te, vücudunuzun hassas bölgelerine destek vermek için 5 ayrı bölgede farklı sertlik bulunuyor. İnsan anatomisine uygun bir şekilde dizilmiş olan farklı sertlikteki yaylar, omuz, bel omurları ve kalça bölgesini ayrı ayrı destekleyerek ergonomik bir yatak yüzeyi sunuyor. Standart yayların aksine, vücudunuzun doğal eğrisini uyku sırasında koruyor, kasların gevşemesini sağlayarak konforlu bir uyku sunuyor.

Pamuk Kaset pamuk dolgularla, bölgesel hava sirkülasyonu ile terlemeyi minimize eder. Her kaset dolgu, birbirinden ayrı pamuk dolgusu ile titreşimleri emerek partnerlerin birbirlerinin hareketlerini hissetmemesine yardımcı olur. Pamuk sıcağı iyi iletir, bu sayede insan vücudunu serin tutar. Nemi iyi emer ve ısıyı vücudun dışına taşıyarak serin tutar. En soldan en sağa “tam” kullanım sağlayan kullanım yüzeyi sunar.

“Jönköpings” için 2 yorum

  • hepsini denedik bunu aldık. biraz kilo olunca orta yumuşak ve yumuşak yatakları eledik zaten. 180×200 ebat anca kurtardı bizi. bir kaç aydır kullanıyoruz eşimde bende memnunuz.

  • Merhaba bu yatağı daha önce İstanbul maskor subenizde begenmistik yalnız bursada bayiniz olmadığı için bulamıyoruz yardımcı olabilirseniz memnun oluruz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.