narke_top

Yatak ÖlçüleriPerakende Fiyatı
90×200 cm41,475 TL
100×200 cm44,895 TL
140×200 cm57,170 TL
160×200 cm62,385 TL
180×200 cm68,355 TL
200×200 cm74,325 TL
180×210 cm76,355 TL
200×210 cm82,105 TL

El Ustalığı

Hälsa yataklarında geçmişin el ustalığını geleceğin teknolojileriyle harmanlıyor. Yenilikçi teknolojilerin kullanıldığı yataklarımızın her birini ustaların el becerisi şekillendiriyor. İsveç’te el işçiliği ile üretilen yataklar konforlu bir uyku deneyimi yaşatıyor. Hälsa yatakları İsveçli ustaların ellerinde şekil alıyor. İnsan sağlığı için optimum şartlarda üretilen Hälsa yataklarında tüm gece güvenli ve sağlıklı uyku sizleri bekliyor.

At Kılı

Hälsa yataklarında kullanılan at kılı Avusturya’dan özel olarak temin ediliyor. Aynı zamanda at kılı, yatak üretiminde yüzyıllardır bilinen en değerli ve nadir bulunan malzemelerden biri. At kılı yatağınızda hava sirkülasyonunu en verimli şekilde sağlıyor. Böylece nem birikmesini önlüyor ve doğal bir havalandırma görevi görüyor.

Uyku kavramı bu yatak ile yeni bir anlam elde ediyor. Herkesin hak ettiği sağlıklı uyku Närke yatak ile ulaşılabilir hale geliyor. Uyuyan kişinin boy/kilo indeksinden bağımsız olarak vücudun tüm fizyolojik boşluklarını dolduruyor. Sağlıklı vücut postürünün uyku sırasında da korunmasına destek oluyor.

Ergonomik yapısı sayesinde uyurken yatağınız sizinle birlikte hareket ediyor. Böylece fizyolojik kıvrımlarınızı dolduruyor. Uyku sırasında hareket ettiğinizde yatağınızın size hemen uyum sağlamasını mümkün kılıyor. Hava geçirgenliğinden ve herhangi zararlı bir madde içermediğinden dolayı doğallığı sizi rahat ettiriyor.

Belçika Keteni

Hälsa için keten bitkisinin liflerinin en güzel ve en uzun olanları özenle seçiliyor. Sizler için hassas yöntemler uygulanarak kumaş haline getiriliyor. Belçika keteni, güçlü ve parlak yapısıyla yatak odanıza hem şıklık hem ferahlık katıyor. Lüks, doğal ve değerli oluşu nedeniyle binlerce yıldır biliniyor ve tercih ediliyor. Nem emici özelliğiyle cildinizde doğal bir serinlik oluşturuyor, çabuk kuruyor ve tazelik hissi veriyor. Ayrıca keten, alerjik bünyeler ve hassas ciltler için de tavsiye ediliyor. Doğallığı ve saflığı sevenlerin tercihi olarak öne çıkıyor.

Doğal Pamuk

Keten ve yünden sonra en eski ve en yaygın kullanılan bitki lifi pamuğun kalitesini de liflerinin uzunluğu belirliyor. Ek olarak pamuk liflerinin en doğal ve uzun olanları özenle seçilerek bir araya getiriliyor. Doğal pamuk, bu sayede çok daha iyi nefes alabiliyor ve kuru kalabiliyor. Doğal yapısıyla vücut ısınızı dengelerken, cildinize dost bir yapı oluşturuyor.

Less Partner Disturbance Technology

Bu teknoloji, Hälsa yatakları için uyku uzmanları tarafından özel olarak geliştiriliyor. Yatağın bir bölgesinde oluşan basınç değişikliğini diğer bölgelere en az şekilde yansıtıyor. Böylece eşlerin birbirlerinin uyku sırasındaki istemsiz dönüş hareketlerinden etkilenip rahatsız olmaları sorununu en aza indiriyor. Närke gece boyunca herkese kesintisiz ve yüksek konforlu bir uyku vaat ediyor.

ProFlex® Yay Sistemi

İsveç’te üretilen uzun ömürlü yay teknolojisi olan ProFlex®, uyku sırasında omurgayı doğru bir pozisyonda tutmak amacıyla ortaya çıkan en üstün ürün olarak dikkat çekiyor. İsveç’teki demir cevherinin kalitesi ve yüksek saflığı ile yüzyıllara dayanan teknik ve uzmanlığın sonucunda dünyaca bilinen sağlam İsveç çeliğinden üretilen ProFlex®, üst düzeyde kalite ve dayanıklılık sunuyor. Türkiye’de ilk kez Hälsa tarafından sunulan İsveç çeliği, Hälsa yataklarında kendini gösteren İsveç’in sağlamlık ve dayanıklılık geleneğini devam ettiriyor. Uzun yıllar aynı konforlu uykuyu deneyimlemenizi sağlıyor.

ProFlex® Yay Sistemi, standart yay sistemlerinin aksine, aynı kalınlıktaki telin farklı teknolojik uygulamaları sonucunda bölgeler arasında mükemmel bir uyum sağlıyor. ProFlex® ile herkes için ideal bir uyku ortamı sağlanıyor. ProFlex®, kontrollü omurga desteği sayesinde omurganızın doğal şekline uyum sağlıyor ve sağlıklı bir uyku pozisyonu yaratıyor.

5 Zone Spring System İsveç’te üretilen ve tasarlanan 5 bölgeli yay sistemi olan ProFlex®’te, vücudunuzun hassas bölgelerine destek vermek için 5 ayrı bölgede farklı konfor düzeyi bulunuyor. Konfor düzeyleri aynı çap kalınlığına sahip farklı yükseklikteki yaylar ile elde ediliyor. İnsan anatomisine uygun bir şekilde dizilmiş olan farklı sertlikteki yaylar; omuz, bel omurları ve kalça bölgesini ayrı ayrı destekleyerek ergonomik bir yatak yüzeyi sunuyor. Standart yayların aksine, vücudunuzun doğal eğrisini uyku sırasında koruyor, kasların gevşemesini sağlayarak konforlu bir uyku sunuyor. Rahatlayan bedeniniz uykuda kan dolaşımını sağlıklı bir şekilde sürdürmeye devam ediyor. Böylece uyandığınızda uyuşma problemleri mimimuma iniyor.

“Närke” için 11 yorum

 • Yeni bir yatak edinmem gerekiyor du,
  İkinci tur gidişim de gülşah hanım çok destek verircesine konuşurken hızlı karar verip aldım. Heyecanla bekliyorum.
  Göztepe Halsa ya nazik ve ilgileri için teşekkür ediyorum.
  Yatağı kullandıktan sonra umarım mutlu mesut buradan tavsiye mesajı yazarım …

 • Eşimi ikna edip aldık ama uyuduğumuz uykuya değer. Yeni evlenenlere tavsiyemiz, evdeki her şeyi dikkatli seçin ama yatağa ayrı önem gösterin.

 • Değişik bir rahatlığı var , ilk yumuşak gibi geliyor ama uzanınca orta sertlikte. serin ve rahat bir yatak.

 • Bu yatağı 15 gündür kullanıyoruz. Eşimden habersiz aldım kumar oynadım 🙂 . neyseki çok rahat ettikde mahçup olmadım. ilgi alaka için teşekkürler.

 • rahat bir yatak, at kılı doğal malzeme olması da güzel. aldık bakalım bekliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.