Yatak ÖlçüleriPerakende Fiyatı
90×190 cm16,765 TL
90×200 cm17,090 TL
100×200 cm19,125 TL
120×200 cm23,215 TL
140×190 cm24,435 TL
140×200 cm25,300 TL
150×200 cm26,585 TL
160×200 cm30,025 TL
180×200 cm31,780 TL
200X200 cm32,745 TL

Skåne

Değerli kumaşıyla lüks duygusu yaşatan Noble kumaş teknolojisine sahip Skåne yatakları, ince zevklere hitap ediyor. Göz kamaştıran yenilikçi ve estetik tasarımlarıyla yatak odanıza saray zarafetini ve lüksünü taşıyan Skåne ile kendinizi çok özel hissedeceksiniz.

Skåne modeli, Noble kumaşının zarafetini taşırken Purix teknolojisiyle de yatağınızı bakteri, mantar ve kötü kokulara karşı koruyor. Yaylı yataklar içerisinde en fazla yaya sahip olma özelliğini taşıyan ProPocket® Yay Sistemi sayesinde kesintisiz ve sürekli bir uyku deneyimi yaşatıyor. Yatağınız size hem konforlu, hem sessiz, hem de sağlıklı bir uyku sunuyor. Bir tarafı sert, bir tarafı yumuşak olan çift taraflı kullanımıyla uyku keyfinizi siz seçebilirsiniz.

Noble Technology Noble kumaş koleksiyonu, göz kamaştıran yenilikçi ve estetik tasarımlarıyla yatak odanıza saray zarafetini ve lüksünü taşıyor. Özel dokuma ve iplikle üretilen Noble kumaş, dokunuşuyla size özel ve değerli olduğunuzu hissettiriyor. Dokusu, görünümü ve desenleriyle fark yaratan Noble ile siz de krallara layık bir uyku konforu yaşayabilirsiniz.

ProPocket® Yay Sistemi yaylanma ve esneklik hissiyle oluşan mükemmel konforuyla, sizi eşsiz bir uyku dünyasına davet ediyor. Kendisine has yaylanma efektine sahip ProPocket®, paketler sayesinde vücudunuzun ağırlığını yatağa eşit oranda dağıtıyor ve benzersiz bir yaylanma etkisi yaratıyor.

Purix Yatak odanızda mükemmel bir hijyen arıyorsanız yeni geliştirilmiş bir antibakteriyel işlem olan Purix teknolojisi tüm beklentilerinizi karşılıyor. Yatağınızı bakteri, mantar ve kötü kokulara karşı koruyan Purix teknolojisi, üstün özellikleriyle yatağınızın yıllarca ilk günkü formunu korumasını sağlıyor. İçeriğindeki koruma molekülleriyle yatağınızın içiyle dışını temiz ve ferah tutarken, bir yandan da saflığını ve etkinliğini koruyor.

İngiliz Yünü 4 mevsim kullanıma uygun olan yün malzemesinin en kaliteli ve en doğal hali olan İngiliz yünü, sıcak ve soğuğa karşı yalıtım sağlıyor. Ortam nemini düzenleyerek size terlemeden vücut ısınızı korumanızı ve deliksiz bir uyku almanıza yardımcı oluyor. Hacimli ve dolgun yapısıyla vücudunuza uyum sağlarken, esnek oluşuyla da kendini hemen toparlıyor ve siz yataktan kalktıktan sonra yatağınızı eski haline dönüştürüyor. Dayanıklı ve uzun ömürlü doğal bir malzeme oluşuyla da hem yatağınızın hem de sizin sağlığınızı koruyor.

Doğal Pamuk Keten ve yünden sonra en eski ve en yaygın olarak kullanılan bir bitki lifi olan pamuğun kalitesini de liflerinin uzunluğu belirliyor. Pamuk liflerinin en doğal ve uzun olanlarının özenle seçilerek bir araya getirilmesinden olan pamuk, bu sayede çok daha iyi nefes alabiliyor ve kuru kalabiliyor. Doğal yapısıyla vücut ısınızı dengelerken, cildinize dost bir yapı oluşturuyor.

Skåne; kaslarınızın daha doğal bir uyku pozisyonunda dinlenmesini sağlıyor. Yatağın içerisindeki ProPocket® yay sistemi, uyku sırasındaki hareketlerinize anında uyum sağlıyor. Vücudunuzu destekliyor, aktif ve rahat bir uyku sunuyor.

Işıl işlemle dayanıklılığı artırılmış yaylar sayesinde benzer yataklara göre neredeyse 3 kat daha fazla kullanım süresi sunuyor. Uyku esnasındaki ısı ve nem dengesini %28 daha iyi koruyabiliyor.

“Skane” için 5 yorum

  • Çok rahat bir yatak, 2 defa farklı firmalardan aldığım yatakları başkalarına hediye etmek zorunda kaldım. Bu defa doğru yatağı bulduk.

  • Güzel yatak, hem çocuğa aldık hem de kendimize. yün ve pamuk içerikli ithal bir ürün için fiyat performans açısından çok iyi.

  • Sert yatak arıyordum skane yi buldum. sünger yataklara para vereceğinize aynı fiyatayün yatak alın. ben isveç kalitesine güvenip alıdım. öneririm.

  • Geçen yıl Visco yatak kullamaya karar verdim ama yanlış karar vermişim. Satın alırken yağladılar balladılar bizde güvenip aldık. 5500 tl verdim. 1 senedir kullanıyordum nisan ayında bir otelde kaldım 1 hafta. ne sırt ağrısı ne de gece 100 kere uyanma problemi olmayınca anladımki evdeki yatağımız bize yaramıyor. Otelde yatağa bakmak aklımıza gelmedi ama daha sert bir yatak almam gerektiğini anladım. Araştırmam neticesinde maskodan bu yatağı aldım. Sert ve orta sert arasında yumuşaklıkta ama çok rahat ettim. 2 aydır rahat yatıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.