Yatak ÖlçüleriPerakende Fiyatı
90×200 cm27,780 TL
100×200 cm30,940 TL
120×200 cm35,040 TL
140×200 cm40,125 TL
150×200 cm43,100 TL
160×200 cm45,275 TL
180×200 cm52,575 TL
200×200 cm56,535 TL

Skellefte

 Doğanın teknolojiyle buluşmasından doğan rahatlık…

Doğallığın sonsuz enerjisini, sağlığını ve rahatlığını her uykuda yaşayacaksınız. Yaşam ve uyku kalitenizi yükseltecek mükemmel dinlenme ortamını, eşsiz özellikleriyle ekolojik Skellefte yataklarında bulacaksınız.

 
 ProEcological® Hibrit Sistem Paket yay sistemi ile %100 doğal lateksi bir araya getiren ProEcological® hibrit özelliği, benzersiz konforun sırrı. Malezya’nın el değmemiş ormanlarında yetişen kauçuk ağacının doğası ve dünyada sağlamlığın simgesi İsveç çeliğinden üretilen son teknoloji birleşiyor. Sonuç; gerçek doğal uyku…

%100 doğal lateks yatak içindeki hava dolaşımına izin veriyor, sıcaklığı dengeleyerek sağlıklı bir uyku ortamı sunuyor. Doğal olarak nefes alabilen malzeme mantar ve küf oluşumunu engelliyor, siz uyurken oluşan ısıyı tüm yüzeyine dağıtarak terlemeyi önlüyor. Hareketlerinize ve uyku pozisyonunuza çok hızlı şekilde uyum sağlayan doğal yapısı omurganızı çok iyi destekliyor. Her bir açık kanal üzerine uygulanan basınçtan bağımsız olarak tepki gösterdiğinden yanınızda uyuyan kişi sizin hareketlerinizden rahatsız olmuyor ve uykusu bölünmüyor.

Pamuklu Kumaş Pamuk liflerinden elde edilen pamuklu kumaşı sayesinde vücut ısınızı dengeliyor, yatağınızın kuru kalmasını sağlıyor, cildinize dost ve size huzurlu bir uyku ortamı sunuyor.

Kimyasal ya da sentetik hiçbir madde içirmeyen lateks malzeme eco-INSTITUT® ve Oeko-Tex® sertifikalarıyla ekolojik ve zararsız olduğunu uluslararası akrediteye sahip enstitüler ile kanıtlıyor.

İngiliz Yünü 4 mevsim kullanıma uygun olan yün malzemesinin en kaliteli ve en doğal hali olan İngiliz yünü, sıcak ve soğuğa karşı yalıtım sağlıyor. Ortam nemini düzenleyerek size terlemeden vücut ısınızı korumanızı ve deliksiz bir uyku almanıza yardımcı oluyor. Dayanıklı ve uzun ömürlü doğal bir malzeme oluşuyla da yatağınızın ve sizin sağlığınızı koruyor.

ProFlex® Yay Sistemi İsveç’te, sağlamlığı dünyaca kabul edilmiş İsveç çeliğinden üretilen uzun ömürlü yay teknolojisi olan ProFlex®, uyku sırasında omurgayı doğru bir pozisyonda tutmak amacıyla ortaya çıkan en üstün ürün olarak dikkat çekiyor. İsveç’te tasarlanan 5 bölgeli yay sistemi ProFlex®’te, vücudunuzun hassas bölgelerine destek vermek için 5 ayrı bölgede farklı sertlik bulunuyor.

“Skellefte” için 5 yorum

  • Lateks ve isveç çeliği paket yaydan oluşması bana farklı geldi. çok gömülmeyeceğimiz ama sert olmayan bir yatak arıyorduk, halsada alternatifli olarak birkaç model beğendik ama en skellefteyi seçmiştik. yıl başından bu yana kullanıyoruz ve çok memnunuz.

  • Hızlı teslimat için teşekkürler. En rahat ettiğimiz yatağı seçtik uzun soluklu da rahat ederiz inşallah.

  • Çok sert değiş ama serte yakın bir yatak. Lateksle birlikte yay olması farklı bir ergonomi yaratmış. Eski yataktan geçtikten sonra ilk iki hafta alışma süresi oldu sonraki 5 aydır yatağa bağlı ağrılarımız artık olmuyor. şu an memnunuz.

  • Boy ve kilomdan dolayı aldığım yatakları çabuk eskittim. Kullandığım yataklarda tam anlamıyla rahat edemeyişimin sebebini kilolarım olarak düşünüyordum. 1,88 boy, 129 kilodayım 🙂 Skelleft yatağı 6 aya yakındır kullanıyorum diğer yattığım yataklarla kıyas kabul etmeyecek şekilde konforlu. yatakta ne bir çökme ne bir yamulma var. iyiki almışım. bu yorumlara okuyan arkadaşlar illaki vardır, size referans olsun diye yazdım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.