Yatak ÖlçüleriPerakende Fiyatı
90×190 cm18,995 TL
90×200 cm19,255 TL
100×200 cm21,660 TL
120×200 cm24,500 TL
140×190 cm27,830 TL
140×200 cm28,060 TL
150×200 cm30,125 TL
160×200 cm32,245 TL
180×200 cm36,595 TL
200×200 cm40,015 TL

Stockholm

 Göllerin serinliğini, rüzgârın ferahlığını yaşatan bir uyku…

 Gece uyurken kendinizi deniz veya göl kenarında, dalgaların sesini dinlerken bulabilir ve sudan gelen esintilerle ferahlayabilirsiniz. Doğal bir ısı dengesi sağlayan özelliğe sahip olan Stockholm yatak, İskandinav tarzının doğal ve minimalist geleneğini yansıtan kumaşıyla birlikte size serin ve deliksiz bir uyku yaşatıyor.
 
 
 
 ProPocket® Yay Sistemi Her biri ayrı ayrı paketlenmiş ve bağımsız çalışabilen yaylar, kişiye özel tepkiler veriyor, farklı vücut tiplerine mükemmel bir şekilde adapte oluyor ve omurga desteği sağlıyorlar. ProPocket®, yaylanma ve esneklik hissiyle oluşan mükemmel konforuyla, sizi eşsiz bir uyku dünyasına davet ediyor. 

Kendisine has yaylanma efektine sahip ProPocket®, paketler sayesinde 
vücudunuzun ağırlığını yatağa eşit oranda dağıtıyor ve benzersiz bir yaylanma etkisi yaratıyor. Bu yay sisteminde, metrekareye düşen yay sayısı fazla olduğundan, vücudun temas edeceği yay sayısı da artıyor. Bu şekilde daha fazla noktadan destek alan omurga için daha da anotomik bir ortam sağlanmış oluyor.
 
Less Partner Disturbance Technology Eşlerin birbirlerinin uyku sırasındaki istemsiz dönüş hareketlerinden etkilenip rahatsız olmaları sorununu en aza indiriyor. Böylece, gece boyunca herkese kesintisiz ve yüksek konforlu bir uyku sunuyor.
 
İngiliz Yünü 4 mevsim kullanıma uygun olan yün malzemesinin en kaliteli ve en doğal hali olan İngiliz yünü, sıcak ve soğuğa karşı yalıtım sağlıyor. Ortam nemini düzenleyerek size terlemeden vücut ısınızı korumanızı ve deliksiz bir uyku almanıza yardımcı oluyor. Hacimli ve dolgun yapısıyla vücudunuza uyum sağlarken, esnek oluşuyla da kendini hemen toparlıyor ve siz yataktan kalktıktan sonra yatağınızı eski haline dönüştürüyor. Dayanıklı ve uzun ömürlü doğal bir malzeme oluşuyla da yatağınızın ve sizin sağlığınızı koruyor.

 

Doğal Pamuk Keten ve yünden sonra en eski ve en yaygın olarak kullanılan bir bitki lifi olan pamuğun kalitesini de liflerinin uzunluğu belirliyor. Pamuk liflerinin en doğal ve uzun olanlarının özenle seçilerek bir araya getirilmesinden olan pamuk, bu sayede çok daha iyi nefes alabiliyor ve kuru kalabiliyor. Doğal yapısıyla vücut ısınızı dengelerken, cildinize dost bir yapı oluşturuyor.

“Stockholm” için 13 yorum

 • Kuzenim bu yatağı 2 yıldır kullanıyor beni de almaya teşvik etti. telefonla ulaştım Emine hanım çok yardımcı oldu. Balıkesir’e kısa sürede ulaştırdı. yumuşak orta arası çok keyifli bir yatak. teşekkürler emeği geçenlere.

 • Yatağı sağlıkla ilişkilendiren biri olarak çok araştırıp alışveriş yaptım. Yün yatakta yatmanın rahatlığı ve keyfi başkaymış harcadığım zamanıma değdi, teşekkürler.

 • Şu dönemde dışarı çıkamadığımız için risk alarak denemeden aldık. 1 aydır kullanıma istinaden yattığım en iyi yatak diyebilirim. Orta yumuşak bir yatak bilginize.

 • Rahat tam istediğim gibi bir yatak. İsveç’e hayranım zaten, Halsa yı görünce balıklama atladım diyebilirm. Tüm yataklar efsane ama benim için en iyisi Stockholm. Birde ürünü Cihangir sokaklarında ve asansörsüz binaya 5. kata her şeye rağmen teslim eden ustalara selam olsun. 1 Dakikalık Saygı Duruşu lütfen…

 • Abim kullanıyor bu modeli bende 1 gece yattım yatağında. Anladım ki benim yatak ihtiyacım varmış. Ertesi gün yatağın marka model alıp masko mağazayı aradım, Ersan bey sağolsun hızlıca yardımcı oldu, elinde de varmış aynı gün teslim ettiler. Yani 24 saatte yatağımı değiştirdim, mağazaya bile gitmedim. benim gibi müşteri az bulunur:) ürün güzel.

 • orta yumuşaklıkta çok rahat bir yatak. 1 yıldan fazladır kullanıyoruz hatta bir kaç arkadaşımızada aldırdık.

 • Yatak Alacakların DİKKATİNE!
  Arkadaşlar ben bu yatak işine kafayı taktım ve 2 ay araştırdım. şimdi diyeceksinizki ne tür bir deli yatak için bu kadar vakit harcar. Yattığınız yatak gecenizi ızdıraba çeviriyorsa vakit harcanır. Araştırma tecrübemi paylaşayım okuyanlara da bilgi olur.
  Birkere tüm markalara baktım, gezdim, denedim. Bu yatağı ilk araştırmaya başladığımda denedim, ersan beyden de güzel bilgiler aldık. Doğal içerikli yün, pamuk kullanımı güzel. Çokta rahat ettim. Daha sonra araştırdıkça uzman oldum, bir ara arkadaşlarıma yatak pazarlarken buldum kendimi 🙂 . Benim gördüğüm kıssadan hisse şu; piyasadaki tüm markaların doğal malzemelerle yapılmış iyi ürünleri var ancak kalite standartından emin olamadım. ayrıca halsanın ürünleri ithal orjinal isveç üretimi olmasına rağmen piyasadaki bilinen tüm markalardan üst grup ürünlerinde fiyat olarak %10-20 aşağıda. Yani elmayla elmayı kıyaslayınca bu sonuç çıktı.

  Nihai kararımı Stockholmden yana kullandım, 1 aydır kullanıyorum ama ilk geceden ciddi fark etti. artık gecede 100 defa dönmek yok. Şimdilik çok memnunuz, rahatız… yatak gerçekten sağlıkmış onu anladık.

 • 200×200 ölçüsünü almıştım arkadaşlar teslim ederken biraz zorlandılar 🙂 Yün ve pamuk malzemelerden olması çok iyi, yatak hava geçirgen olduğu için hiç terletmiyor. Ben 6-7 saat uyuyan birisi olarak dinlenerek kalkıyorum, gün içerisinde uyku halim olmuyor. Diğer modellerde güzel ama ben bunu kullandığım için yatağa kefilim. Birde Ersan beyin samimiyetine ve doğru dürüst bilgi vermesine teşekkür ederim. Hiçbir yerden böyle bilgilenerek yatak alamazsınız.

 • Merhaba sayın yetkili 160×2000 çift kişilik yatak fiyatı ne kadar stokcholm modeli diğer modellerinde fiyat listesini ögrenmek isterim iyi çalışmalar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.